Co dalej w Age of Conan?

przez , 28.mar.2013, w Gry i inne wieści

Age of Conan zostawiłem na jakiś czas, nie mam za bardzo czasu na gry, ale obserwuje to, co się dzieje w tym brutalnym świecie ognia i stali. Od dłuższego czasu nastawiałem się, by w końcu zagrać z moim bratem, jak to mieliśmy w zwyczaju – nawet tak planowaliśmy, kiedy jeszcze Age of Conan był dostępny nie za darmo, a za opłatą subskrypcyjną. A szkoda, bo obaj fascynowaliśmy się przede wszystkim niesamowitym systemem walki, który być może nie każdemu podszedł do gusty, ale my go uwielbiamy! System zadawania ciosów, możliwość robienia fatality – wszystko było niesamowite, graliśmy razem przynajmniej do 20 poziomu, a później różnie z tym bywało. Chcieliśmy jednak wrócić do świata Hyborii. Zobaczcie wideo, gdzie facio objaśnia jak wygląda sama walka.

Walka jak widzicie robi wrażenie, jest bardzo arkadowa i wciągająca. Oczywiście wymaga dużej koncentracji i zręczności – sporo zależy od tego jak blokujemy, unikamy – to nie jest taki automat jak z World of Warcraft czy Warhammer Online. Tutaj wszystko odbywa się inaczej i za to właśnie uwielbiam Age of Conan! Niestety z braku czasu, oraz innych zajęć nie możemy się za bardzo zgrać. Poza tym miałem problemy z kontem i zainstalowaniem polskiej wersji gry. Podobnie jak w przypadku Lord of the Rings Online, kiedy przeszła na bycie za darmo – tak i tutaj mam problemy z kontem. W sumie postać w Lotrze to w ogóle straciłem niestety :/ tyle godzin grania i 50 poziom. I co mam grać od początku? Nie wiem co sie stało, ale to wina ich systemu. Podobnie z resztą jest w wypadku Age of Conan….

Grałem za to jakiś czas we Wrath of Heroes, taką darmową grę, ale okazuje się, że niedługo (albo już teraz) zostanie zamknięta. Ta całkiem sensowna produkcja, z nieco dziwnymi mikropłatnościami, mogła odnieść sukces. Nie tym razem jednak – nic z tego jak widać, nie będzie.


Komentowanie nieaktywne.