Parę słów o wersji darmowej

przez , 05.sty.2012, w Ze świata Conana

Wieści! Otóż najnowsze wieści z gry Age of Conan! Gra stała się darmowa! Czy to nie cudownie?! Jak dla mnie po prostu genialnie, ponieważ można sobie bez skrępowania przetestować grę w praktyce, chociaż same ograniczania nieco mogą nam zepsuć ucztę, jaką jest tak świetna gra. W wersji darmowej, która jest oczywiście ograniczona w stosunku do tej w wersji premium (za nią z kolei trzeba już niestety płacić), dlatego mamy dostęp do tylko 4 klas niestety.

Ehh no ale te które są i tak są całkiem niezłe by pograć nieco w grę, tzn np. jest dostępny też Demonolog który jest świetną klasą oraz barbarzyńca, obie te klasy są dla mnie najlepsze z darmowych i oferują bardzo ekscytującą grę jako melee dps tak więc możemy walczyć przede wszystkim z wrogami skupiając się na zadawaniu obrażen a tankowaniem niech się zajmą inni prawda? Osobiście grałem przede wszystkim demonologiem który posiada zdolność przyzywania demonów i rażenia swoich wrogów potężnymi czarami opartymi na magii ognia i mroku.

Bardzo lubie, szczególnie po World of Warcraft, grać takimi postaciami. Oczywiście jako maniak preferuje szczególnie grę dpsami bo oni są jacyś tacy najbardziej żywi na polu bitwy. Tzn co prawda ginie się częściej niż np jako tank ale zdecydowanie gra jest ciekawsza i daje nam sporo dobrej rozgrywki. Gram z upodobaniem od wielu lat w różne gry jako dps i szczerze przyznam nie narzekam specjalnie. To po prostu jest coś z czym trzeba się urodzić. Takie parcie do przodu i walką z przeciwnikami. Szczerze powiem że uwielbiam w szczególności klasy walczące wręcz ponieważ mają chyba najwięcej do powiedzenia na polu bitwy.

Chociaż niekoniecznie ale na pewno gra się nimi bardzo ciekawie a o to przede wszystkim mi chodzi prawda? Jako ktoś kto bardzo lubi wszelkiego rodzaju ataki, walki, siekaninę – najlepiej się czuje w ogniu bitwy, tam gdzie leje się krew i dzieje się cała magia bitwy! No może trochę przesadziłem ale wlaśnie tak czuje. Uwielabim grać w Age of Conan np Barbarzyńcą ale jeszcze jest Herald of Xotli który jest może dostępny za pieniądze po kupieniu, płatnego konta, ale gra się nim po prostu wyśmienicie!


Komentowanie nieaktywne.