Age of Conan za darmo!

przez , 18.gru.2011, w Gry i inne wieści

Od jakiegoś czasu z uwagą przyglądam się coraz większemu rynkowi gier mmorpg (które też zaczynają się nawet pojawiać na telefon). Jako zapalony gracz, mogę testować bardzo różne gry w zależności od tego na ile mam wolnego czasu – gry mmorpg mają to do siebie, że potrafią nam zjeść całą masę czasu co jest bardzo niedobre dla nas i naszej psychiki. Ale mniejsza o to wszystko, teraz możemy zagrać w Age of Conan za darmo! Możemy grać, grać i grać nie płacąc nic a jak gra nam się podoba i jesteśmy do niej bardziej przywiązani – można kupić specjalnie konto z pełnym dostępem do niej. Czy to nie super? Moim zdaniem jak najbardziej!

Czekałem dużo czasu by w końcu móc sobie pograć w Age of Conan za darmochę! Może już nie długo darmowe gry na telefon będą także tego gatunku i zawita ta znakomita gra prosto na nasze komórki?? To by było całkiem niezłe muszę przyznać, jak na gracza, który uwielbia gry mmorpg, to telefon jest idealnym do tego narzędziem – możemy w każdej chwili włączyć grę i np. powalczyć z potworami, potem wylogować się – grę praktycznie mamy cały czas pod ręką a nie tak jak zazwyczaj, gra ma nas pod ręką prawda?

W każdym razie w końcu firma Funcom zdecydowała się zrobić Age of Conan za darmo. Dla nas to oznacza grę za darmo, ale z różnymi limitami, co na pewno nie jest przyjemne dla wszystkich graczy, ponieważ nie mamy za bardzo równych szans np. z graczami, którzy grają kontem premium, które jako płatne, umożliwia dostęp do wielu super cudownych rzeczy, takich jak super potężne magiczne przedmioty, różne dodatki zwiększające szanse w grze czy same lochy, które są dostępne tylko dla graczy posiadających płatną wersje. Mimo tego uważam, że warto było zrobić taki eksperyment i zrobić z Age of Conan grę darmową – w ten sposób gra będzie miała większą ilość graczy i większą szansę na sukces to jest zdecydowanie dobrym pomysłem! Gra wciąga, ma rewelacyjnie wyglądający engine i warto w nią zagrać bo serio wymiata. Jeśli interesują Cie gry to na pewno powinieneś zagrać w Age of Conan!


Komentowanie nieaktywne.