Może gra na świeżym powietrzu w AoC?

przez , 28.mar.2011, w Gry i inne wieści

Jak zapewne macie świadomość, żyjemy w czasach w których liczy się mobilność, sprawność i sporo wiele rzeczy które pomagają nam na w naszych codzienny utarczkach w drodze do spełnienia marzeń. Do takich rzeczy przywiązuje się swoją uwagę, ponieważ akcesoria czy to do mobilnych komputerów czy czegoś innego, są w stanie sporo ułatwić, zabezpieczyć czy umożliwić transport ważnego przedmiotu. Bezpieczeństwo i komfort naszego niewielkiego elektronicznego słodziaka jakim jest laptop, możemy zapewnić bez żadnego problemu, pomocna jest w tym np torby na laptopa. Pytanie jest tylko zasadnicze – jak. Przede wszystkim kupując specjalnie do tego przeznaczenia zrobione nosidła przypominające plecak, ale są specjalnie do laptopów. Każdy ma możliwość wybrania dla siebie najlepszego możliwego sprzętu, kupić nową baterię do laptopa. Jako fan różnego rodzaju usprawnień, preferuje przyjrzećsię każdemu typowi sprzętu by potem wybrać bezproblemowo czego potrzebuje.

Odpowiednia torba na laptopy jest wręcz wymagana jest gdy mamy laptopa ok 15 cali, nadaje się na niego idealnie a całkiem spotrywybór dodatkowo sprawia że możemy bez większych przeszkód wybrać coś ładnego i gustownego – nie żebym zwracał na to jakąś szczególną uwagę. Oczywiście używanie toreb nie jest jakoś mega-wygodne jeśli mamy do czynienia z cięższym laptopem, ale generalnie taki plecaczek spełnia swoje zadanie. Często są także wzmocnione tak, aby w razie jak nam taka torba spadła, zawartość była całkowicie bezpieczna. Nie daje nam co prawda stuprocentowej gwarancji że nic się nie stanie zawartości ale na pewno coś tam nam daje dlatego warto się w nią zaopatrzyć.

Jak już mówiłem, tego rodzaju akcesoria mają to do siebie, że przede wszystkim służą do przenoszenia 15 calowych i bardziej rozmiarowych laptopów. Innym rozwiązaniem niż torba może być plecak na laptopa. Niektóre potrafią być sporo ciężkie więc plecak jest perfekcyjny. Niestety w tym momencie waga laptopa 15 calowego to jakieś 3 kg a 17 calowego dochodzi do 4 kg. Jak niezdrowe i niewygodne jest noszenie takiego notebooka w torbie znam z własnego doświadczenia, dlatego właśnie mówię wam – kupcie sobie dobry i wysokiej jakości plecak. A laptop swoje zazwyczaj jednak waży.

W sumie nie ma nic innego do transportowania laptopa, więc możecie bez przeszkód wybrać to czego potrzebujecie opierając się właśnie na tych, powiedzianych przeze mnie akcesoriach. Nie chce tutaj robić specjalnego poradnika jak wybierać ponieważ o guście nie ma sensu rozmawiać – przede wszystkim najpierw pomyślcie na spokojnie czego faktycznie potrzebujecie, czym ma charakteryzować się produkt, a dopiero potem zrealizujcie swoje zamiary. Jak masz mniejszego niż 12 cali, to wystarczy pokrowiec do netbooka. Czasem bywają okazje, gdzie można kupić laptop z takimi dodatkowymi akcesoriami. Jeśli chodzi o mnie, to raz dostałem nawet plecak mysz do laptopa. Mam nadzieje że pomogłem was w jakiś konkretny sposób. Jeśli tak to zapraszam ponownie do czytania moich krótkich aczkolwiek – mam nadzieje – wartościowych artykulików.


Komentowanie nieaktywne.