I co dalej

przez , 07.gru.2009, w Ze świata Conana

Hej wam. Witam wszystkim na moim blogu o …własciwie to sam nie wiem bo nie gram juz w Conana a temat sie nieco wyczerpał ;/ Mam tego swojego Barbarzyńcę na 34 levelu, przemierzyłem trochę Hyborii i w sumie gra naprawdę niezła. Nawet zrobiłem sobie kilka innych klas i nimi trochę pograłem. Miałem kontakt z Łowcą, Heraldem Xotli, Nekromantą i Mrocznym Templariuszem. Przyznam, że jest się bardzo ciężko zdecydować, kim właściwie grać. Każda właściwie klasa ma swoje dobre i złe strony i każdą można mieć sporą dawkę zabawy. Gra jest wciąż trochę zbugowana, ale mam nadzieję, że to się w przyszłości zmieni, gdyż Age of Conan naprawdę ma ogromny potencjał, który wciąż nie został jeszcze przez twórców wykorzystany. Ma powstać zresztą dodatek o nazwie Age of Conan: Zabójcy Bogów, więc coś ciekawego się jednak szykuje. A sam dodatek ma być osadzony w czymś w rodzaju Chin z okresu naszego średniowiecza, więc będzie co robić.

Ogólnie nie chce mi sie nic robić, co nie jest jakąś nowością ale biorąc pod uwagę tą całą jesień i zimę która sie ciągle do nas zbliża to jest to zupełnie i totalnie dolujące. Co ze sobą zrobić? w jakim kierunku iść? to jest zasadnicze w tym momencie dla mnie pytanie.

Niestety nie jestem w stanie jak narazie na nie odpowiedzieć, musze pracować, robić swoje i jednocześnie nieco poczekać aż pewne sprawy się skrystalizują same – oczywiscie z moim udziałem – nie bede sie przeciez wszystkiemu przyglądał…Mikołaja u mnie niestety nie było, panny Mikołajowej niestety też ;-) a szkoda (szczególnie tej drugiej opcji), nawet rózgą i rózgi nie dostałem ehehh pierwszy raz chyba w życiu z resztą. Człowiek sie nieco starzeje…


Komentowanie nieaktywne.