Age of Conan po polsku

przez , 05.mar.2009, w Gry i inne wieści

Witam wszystkich! Jesteśmy świezo po premierze Age of Conan w języku polskim! Przyszło nam co troche poczękać ale polska lokazliacja (tak to się fachowo nazywa z tego co wiem :P) gry w gatunku MMORPG, która została wydana w całości po polsku. Ani World of Warcraft, Lord of the Rings Online czy też Warhammer Online nie zostały wydane po polsku a tu prosze…Trochę szkoda że Age of Conan ma coraz mniejszą liczbę graczy, co mnie naprawde zastanawia. Jeśli ta świetna gra padnie, to będzie do duża strata dla całego gatunku i rynku gier. Sam stworzyłem sobie w grze barbarzyńcę o imienu Renok i generalnie poszedłem w dual-wielding. Gra mi się niezmiernie podoba i naprawdę jest co odkrywać. Szkoda tylko, że nie mam tak wiele czasu na gre – wiadomo, praca, rodzina, znajomi. Takie rzeczy zobowiązują i nie mogę siedzieć przy Age of Conan 24/7 nawet jakbym chciał. A przyznam, że nieraz są momenty, że chciałbym zostać przy tej
grze dłużej. No, ale cóż..

Gra ma najlepszy pod względem graficznym engine, jaki wogóle powstał przy tegu typu grach, a poza tym ma znakomity klimat. Oczywiście nie jest idealna bo bywa naprawde nudna ale ożywia ją strasznie system walki który jest bardzo dynamiczny i wciągający. Nie ma tak jak w WoWie, że right-click na potwora i koleś sobie sam atakuje. Trzeba samemu wyprowadzać ciosy i to w odpowiednie odsłonięte u moba miejsca. W ten sposób zadaje się potworom i także ludziom więcej obrażeń, dzięki szybciej opuszczają ziemski padół.

W każdym razie gram w nią i musze przyznać że jest godna polecenia. Jak szukacie dynamicznego MMORPG, to Age of Conan jest idealnym wyborem.

POZDRAWIAM!


Komentowanie nieaktywne.