Nowy rok 2009!

przez , 02.sty.2009, w Ze świata Conana

Witam wszystkich w nowym roku 2009, chciałem wam życzyć spełnienia marzeń i tego by ten rok nie rzutował na waszą sytuacje ekonomiczną w negatywnym aspekcie :D akurat oglądałem tvn więc jakos przyszło mi łatwo napisanie tego zdania ha ha. W każdym razie życze wszystkiego najlepszego i żeby rok 2009 potoczył się wszystkim jak najlepiej.

Niedługo wychodzi Age of Conan w wersji polskiej i przyznam, że jestem ekstremalnie podniecony wizją grania w tego typu MMORPG po polsku i z rodakami. Mam nadzieję tylko, że dystrybutor nie da czterech liter i przygotuje nam porządną i wartą uwagi polonizację. Już mam w planach stworzenie sobie postaci barbarzyńcy wraz z ogromnym mieczem dwuręcznym, jak i jeszcze jakiegoś maga i coś w rodzaju łowcy. Przyznam, że nigdy mnie nie pociągała jakoś wizja grania tankiem. W sumie to najciężej nim zginąć, ale jestem raczej człowiekiem, nastawionym w tego typu grach na akcję, także z miłą chęcią zagram klasami, które przed momentem wymieniłem.

Czego się spodziewam po Age of Conan? Przede wszystkim ostrej i brutalnej akcji, prawdziwie dorosłej zawartości i dobrego PvP. Oczywiscie następne czego pragnę, żeby gra nie była zbugowana, choć muszę przyznać, że grając czy to WoW’a, czy to w Lotra’ czy też w Warhammer’a Online, nie spotkałem się z jakąś dużą ilością bugów. Prawdę mówiąc – nie mogę sobie przypomnieć żadnego, zabawne co nie ? Czytałem narzekania ludzi na temat bugów w Age of Conan, a co ciekawe właśnie, sam nie zdążyłem się spotkać w żadnej z powyższych gier.

Tak czy siak, życzę wam Wszystkiego NAJLEPSZEGO w NOWYM 2009 ROKU!!!


Komentowanie nieaktywne.