Age of Conan: Hyborian Adventures

przez , 06.lis.2008, w Gry i inne wieści

Hej, witam po wakacjach. Wiele się na nich działo ale o kilku wydarzeniach chciałbym na pewno dość szybko zapomnieć. W każdym razie mam nadzieje że opłynęły wam one całkiem fajnie…ehh Conan, Conan, Conan…no więc jeśli chodzi o Conana, nic właściwie nowego poza tym że są jakieś spekulacje na temat filmu.

Czytałem wywiad w którym producenci z Lionsgate (oni posiadają jak wiecie prawa do ekranizacji), stwierdzili że ten Dark Heros Conan to ktoś pokroju batmana i spokojnie mogliby robić jedną część na 2 lata. Ile w tym prawdy nie wiadomo ale pewno jest to że gdyby pierwsza część odniosła sukces, będą kręcić naraz dwie kolejne. Heh co z tego wyjdzie, nie wiadomo i tak wszystko zależy w tym momencie od nas-fanów.

Czy Conan ma szanse na sukces? Sądzę że tak. I to spokojnie. Pytanie tylko kto miałby go grać? Możemy spekulować o jednym reżyserze czy też o drugim ale co z odtwórcą roli głównej? Poza Butlerem nie widzę nikogo kto by mógł się w niego wcielić. Musiałby być wielki (Conan miał 2 metry wzrostu) i przybydlony. Chodziło mi po głowie nazwisko Jasona Stathama ale on jest za mało napakowany..Jednak Arnold to gość który jest i będzie najbardziej charyzmatycznym, umięśnionym herosem w historii kina. Mięśniaka łatwo znaleźć ale charyzma? Z tym się człowiek rodzi stąd nie widać nikogo interesującego. Od kiedy mięśniaki mają osobowość i charyzme??:D heheh

może wy macie jakiś pomysł kto mógłby go zagrać? Bo mnie szczerze mówiąc trudno kogoś wytypować. Mam nadzieję tylko, że nie zrobią z Conana chudego metroseksualisty, bo wtedy to już będzie totalna tragedia.


Komentowanie nieaktywne.