Age of Conan

przez , 14.wrz.2008, w Ze świata Conana

Cześć, witam was bardzo serdecznie po wakacjach, mam nadzieje że spędziliście je równie dobrze jak ja. Wakacje były super ale niestety pora wrócić do rzeczywistości. Na szczęście rzeczywistość nie jest wcale znowu taka zła i muszę powiedzieć że choćby z grą jaka się ma niebawem pojawić, nie powinno być tak źle ;-)

No więc w dzisiejszym menu mamy grę Age of Conan. Jest to gra z gatunku gier online gdzie możemy stworzyć swoją postać i grać nim awansując go z poziomu na poziom, zdobywając punkty doświadczenia, przedmioty, czary etc. Czyli jest to typowy rpg w wersji online czyli dla wielu graczy. To co mi się w tej grze najbardziej podoba to raz, świetna grafika a dwa bardzo fajny system walki gdzie możemy tłuc naszych wrogów dowolnymi kombosami i przy fuksie możemy przeciwnika powalić jednym dobrym ciosem w okolice głowy.

Jeśli interesuje Cie tego rodzaju gra, mogę bez problemu Ci ją polecić, problemem podobno są bugi ale do czasu polskiej premiery, gra powinna się prezentować naprawdę super. Miałem okazję grać u kumpla, który nie mógł się doczekać wersji polskiej i zamówił zza granicy wersję angielską na serwery europejskie. Po tym doświadczeniu, muszę oznajmić, że gra jest po prostu świetna i bardzo wciągająca. Mam nadzieję, że Funcom naprawdę zaopiekuje się porządnie grą i wyda jeszcze jakiś dodatek. Ale co mogliby tam generalnie dać? Może coś związanego z naszym, dobrze czy też źle, znanym Dalekim Wschodem? Nawet podoba mi się wizja przemierzania lądów inspirowanych Chinami czy też Japonią. Wydaje mi się, że w połączeniu z mroczną wizją Age of Conan, dałoby to niezmiernie ciekawy efekt. Cóż, zobaczymy w przyszłości.


Komentowanie nieaktywne.