Wakacje, gorąco i wieści…

przez , 02.lip.2008, w Gry i inne wieści

Powoli ale do przodu, wszystko w porzadku i wakacje! Właściwie tyle mogę powiedzieć o tym co się dzieje w tym superowym życiu :]. Jedyne co mi dolega to brak gotówki, chciałbym w te wakacji zarobić trochę grosza i gdzieś pojechać ale na razie jest to jednak niemożliwe. Co do naszego starego poczciwego Conana dowiedziałem się kilku rzeczy.

Po pierwsze została wydana 20 maja nowa gra Age of Conan, która rozgrywa się w miejscu dobrze nam znanym czyli Hyborii (stąd gra się nazywa Age of Conan: Hyborian Adventures) . Mamy więc dobrze nam znany świat przemocy, i Conana który nieco już starszy i styrany, rządzi Aquilonią jako srogi ale sprawiedilwy król. Gra przedstawia się ciekawie i jest jedną z tych popularnych gier online. Napisze z resztą więcej następnym razem bo teraz mi się nie chce ;p

Druga sprawa to fakt że remake filmu Conan the Barbarian ma pewne opóźnienia a wynika to przede wszystkim z tego że ciągle trwają prace nad scenariuszem. Na razie też krąży w mediach lista reżyserów, którzy mieliby zająć się ekranizacją tak więc jeszcze nie wiadomo nawet kto będzie reżyserem, aczkolwiek liczę, że to będzie ktoś pokroju Zack’a Snyder’a, a może nawet sam Zack Snyder. Filmy typu 300 czy Świt żywych trupów zrobiły na mnie niesamowite wrażenie i uważam, że ten koleś ma naprawdę talent. Widać po prostu, że wie co robi, dlatego jakby zostało ogłoszone, że Snyder robi nowego Conan’a, to bym odetchnął z pełną ulgą. Chociaż są też inni reżyserzy, ale jednak Snyder mi najbardziej pasuje.

Wygląda więc na to że trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość i czekać…

Pozdrawiam i słonecznych humorów ;-)


Komentowanie nieaktywne.