Remake Conan

przez , 01.maj.2008, w Ze świata Conana

Hejka, drodzy barbarzyńcy, kolejne wieści o Conanowym filmie! Dowiedziałem się własnie czegoś na temat nowych reżyserów którzy są brani pod uwagę jako potencjalni kandydaci do nakręcenia Conana. Są to Rob Zombie, Neil Marshall, Xavier Gens ( nakręcił Hitmana i kilka innych filmów dość młody reżyser ) i ….a no właśnie John McTiernan!

Właściwie po nazwisku trudno jest skojarzyć i dopiero jeden serwis o filmach mi pomógl jakie film nakręcił ale te filmy kojarzyć musi każdy. Po pierwsze : Predator! Po drugie Szklana Pułapka! A po trzecie Sekcja 8! Oczywiście możemy do tego dodać Szklaną Pułapke 3 czy Bohatera Ostatniej Akcji ale te jego filmy są chyba najlepsze.

Predator i Szklana Pułapka to już klasyka z resztą J. Gdy sprawdzałem filmografię reszty reżyserów byłem nieco zaniepokojony tym co mają na koncie, ale po przeczytaniu że ten reżyser chce się zająć Conanem jestem nieco spokojniejszy. Choć patrząc na dzieła, raczej stworzyłby film sensacyjny za naprawdę dużą dozą akcji. Filmy zrobił naprawdę świetne, ale aż tak super przekonany się nie czuję.

Mam nadzieję, że powstanie coś w rodzaju połączenia dwóch pierwszych części Władcy Pierścieni Jackson’a w wersji od 18 lat. Mógłby wyjść naprawdę ciężki, mroczny i krótko mówiąc zaj…. film. Bo czego innego mogę się spodziewać po tym, co widziałem na zwiastunach Age of Conan? Chciałbym zobaczyć film, który nie ma za zadanie przywołać jak największą hordę ludzi, dzieci neo i piszczących nastolatek, tylko naprawdę porządne dzieło z dobrą fabułą i przekonującymi
postaciami. Oby mnie producenci nie zawiedli. A zrobili już to wiele razy…


Komentowanie nieaktywne.