Kolejne wieści o Conanie

przez , 12.sty.2008, w Ze świata Conana

Na jednym serwisie filmowym wyczytałem wczoraj kolejne informacje na temat remake’u Conana. Chociaż scenarzyści strajkują, Millennium Films poinformowało że już w tym roku rusą prace nad Conanem Barbarzyńcą. Jak się nieoficjalnie mówi, będzie to pierwsza część z całej serii > jak narazie wiadomo że budżet filmu będzie wynosił ok 100 mln $. Jest to całkiem rozsądna suma, jak na tego typu produkcję. Byle tylko te pieniądze zostały naprawdę dobrze wykorzystane. Sporo mogliby zaoszczędzić na aktorach – dać (nie wcisnąć a’la Transformers i Shia) młodych i zdolnych, dać dobrego reżysera i jedziemy.

Nadal nie wiadomo jednak kto zagra główną rolę, czy wyreżyseruje przygody naszego Conana. Jak sie tylko dowiem czegoś więcej, z miłą chęcią napiszę o tym. Ja na tym stanowisku bym widział osobę pokroju Zack’a Snyder’a, Peter’a Jacksona albo Guillermo del Toro. To porządni reżyserzy i wiem, że byliby w stanie zrobić naprawdę porządny film. Reżyserzy których wymieniłem, potrafią stworzyć w swoich filmach naprawdę dobry klimat i w Conanie zapewne bym się to ponownie udało.

Narazie przymierzali do zagrania Conana – Gerarda Butlera ( wiecie Leonidas z 300 ), który miałby się wcielić. I nie jest to znowu głupi pomysł bo Butler ma w sobie sporo charyzmy – co do mięśni to po prostu popracuje nad tym a przy nowoczesnych efektach wizualnych zrobią z niego Arniego II. Chociaż po głębszym zastanowieniu, wolałbym żeby wybrali kogoś bliżej nieznanego, byle nie był wrestrelem z WWF. Ale też producenci muszą uważać – bardzo ciężko będzie zastąpić legendę Arnolda, więc się muszą bardzo, ale to bardzo postarać. Mam nadzieję, że nas nie zawiodą i wierzę, że może się im udać zrobić naprawdę
dobry film.


Komentowanie nieaktywne.