CONANOWY BLOGAS

przez , 30.paź.2007, w Gry i inne wieści

kto nie kojarzy Conana?no chyba każdy kto się szanuje chociaż troche i nazywa siebie powiedzmy fanem fantastyki, zna tą postać czy z książek czy z filmów ( ehh ten Arnie), wielki maksymalnie umięśniony pradawny koks z mięsniami o
twardości kopozytowych mieszanin z tytanem ( no że bardzo twarde ;P ) uzbrojony w miecz, którym pozbawił życia, połowe Hyborni + prawdopodobnie innych krain…O przygodach tego zabijaki napisano bardzo dużo, (tak z 90 książek ) i jest to chyba klasyk jeśli idzie o literature heroic fantasy ( czyli chodzi jeden i klepie wszystkich dookoła i nikt go nawet nie draśnie). Będe pisał właśnie o nim. To i tamto. Zobaczymy jak będzie.

Na pewno mam zamiar pisać właśnie o książkach jak i o filmach, ale również mam zamiar pisać o nadchodzącej grze osadzonej w uniwersum Conan’a, która będzie się zwać Age of Conan: Hyborian Adventures. Sama gra ma być rodzaju
MMORPG i oferować coś, czego obecne gry nie posiadają, czyli rewolucyjny system walki, w którym będziemy zmuszeni oddawać każdy, dosłownie każdy cios czy puszczać czas, wyprowadzając rozmaite combosy. Nie wspominając jeszcze o możliwości zadaniu trafienia krytycznego, w przypadku trafienia w głowę czy w jakiś czuły punkt jako osoba strzelająca z łuku. Genialne co nie? Ogólnie gra zapowiada się świetnie i mam nadzieję napisać o niej więcej jak tylko będzie wiadomo coś więcej.

W międzyczasie zapraszam do czytania moich postów na temat Conan’a i jego przyjaciół, a w zasadzie jednego przyjaciela zwanego mieczem dwuręcznym.

Pozdrawiam was wszystkich i do zobaczenia zapewne w krótce. Trzymajcie się.


Komentowanie nieaktywne.